0905 419 304

Exkluzívne na predaj penzión Vitanová

Cena: 599 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Tvrdošín
Obec:Vitanová
Ulica:Vitanová
Kategória:Hotely a reštaurácie
Druh:hotel, penzion
Stav objektu:novostavba
Vek objektu:0
Úžitková plocha:1743 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:10205430

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EFC reality Vám exkluzívne ponúka na predaj obľúbený penzión vo Vitanovej, v krásnom prostredí turisticky atraktívnej Oravy, skvele hodnotený hosťami, oblasť: Roháče, Skorušinské vrchy, Termálne kúpalisko Oravice – región  Orava, okres Tvrdošín.

Predávajúci je výlučným vlastníkom nehnuteľnosti v podiele 1/1, penzión je postavený na pozemku o celkovej výmere 1.743 m2.

Penzión patrí medzi novostavby a súčasťou penziónu je aj parkovisko.  Charakter zariadenia je prázdninovýpre rodiny s deťmiso saunouubytovanie na víkendubytovanie pre cyklistovubytovanie pre turistovvírivkawellness.

Každá ubytovacia jednotka má samostatnú kúpeľňu s WC a sprchou, TV so satelitným príjmom, priestrannú terasu, alebo balkón s možnosťou príjemného posedenia. Penzión má kapacitu celkom 32 lôžok.

Súčasťou penziónu je reštaurácia s kapacitou 40 miest a kaviarenskou časťou s 18 miestami. Je v nej možné usporiadať aj rôzne rodinné oslavy a firemné akcie. V letnom období je k dispozícii letná terasa s kapacitou 16 miest.

Vo wellness časti sa nachádza sauna, masážna vaňa.

Okolie poskytuje výborné možnosti na pešiu turistiku a cykloturistiku v Západných tatrách. Termálne kúpele Meander Park Oravice a lyžiarske stredisko Oravice sú od penziónu vzdialené 6 km, Oravská priehrada 15 km od penziónu. K známemu poľskému turistickému a lyžiarskemu stredisku Zakopané je to približne 28 km.

Cena: 599.000,- eur, pri rýchlom jednaní dohoda možná !!!

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na t.č. 0905 419 304, mail: marta.klacanova-ZVNC-gmail.com

Maklér:

makler
Maklér:Marta Klačanová
Telefón:0905419304
E-mail:marta.klacanova-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.