0905 419 304

Na predaj záhradná chatka na krásnom slnečnom pozemku - Laskomer

Cena: 63 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Bystrica
Obec:Banská Bystrica
Ulica:Laskomer
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:0 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:10205442

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj záhradnú chatku vo vyhľadávanej lokalite v Laskomerkej doline.

Záhradná chatka je postavená na krásnom slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 312 m2 vrátane zastavanej plochy, ktorá je 25 m2. Veľkou výhodou je, že je priamo v chatke zavedená elektrina. Záhradná chatka je murovaná a má dve podlažia. Z vonkajšej zastrešenej plochy sa vchádza do dennej miestnosti s kuchynským šporákom na tuhé palivo. Otvoreným prechodom je denná miestnosť napojená na predsieň so schodiskom do podkrovia a poklopom pre vstup do pivničnej časti chatky. Z predsiene sa vstupuje aj do komory oddelenej dverami, kde sa nachádza suché WC. Z miestnosti predsiene sa schodmi vchádza do spacej časti v podkroví, kde sa nachádza manželská posteľ, tv skrinka a televízor a iný nábytok.

Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, ovocné kríky - ríbezle, egreše, jahody, maliny a iné dopestované plodiny. V blízkosti pozemku sa nachádza potok, čiže sú tu ideálne podmienky na pestovanie plodín.
Samotná chatka je situovaná na slnečnom pozemku s  krásnym výhľadom na okolitú prírodu. V tejto lokalite v lone prírody sú chatky  využívané na víkendové, ale i celoročné bývanie čo umožňuje novému majiteľovi si ju prerobiť podľa svojich predstáv.  

Laskomerská dolina je pokrytá hustými lesmi, ktoré patria do Mestských lesov Banská Bystrica. Čarovné miesto, ktoré, kúsok od samotného mesta, ponúka skvelé možnosti na relax aj aktívny oddych v prírode. Vyberať je z čoho. Laskomerskú dolinu dokopy 60 kilometrov turistických chodníkov a 10 kilometrov cyklotrás. Pre tých, ktorí majú radi adrenalín, nájdete v Laskomeri aj skvelú Pumptrack dráhu a niekoľko sigletrailov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala kontaktujte ma na tel. čísle 0917913196

Maklér:

makler
Maklér:Marta Klačanová
Telefón:0905419304
E-mail:marta.klacanova-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.